• grafika
  • grafika
  • grafika
  • grafika
  • grafika

Usługi

Usługi prawne dla lekarzy w Gorzowie Wielkopolskim – Iwona Szczepaniak

 

Iwona Szczepaniak jest prawnikiem dla Klientów indywidualnych i państwowych, właścicieli firm i innych przedsiębiorstw, a także dla lekarzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w udzielaniu porad prawnych i prowadzeniu spraw karnych i cywilnych świadczy usługi adwokacie na wysokim poziomie na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

 

Kancelaria Adwokacka Iwony Szczepaniak zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawa. Usługi świadczone są na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Iwona Szczepaniak jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem z zakresu różnych dziedzin prawa, m. in. rodzinnego, cywilnego, karnego i spadkowego. W swojej wieloletniej karierze Iwona Szczepaniak prowadziła liczne sprawy rozwodowe i cywilne, zajmowała się obroną wielu spraw karnych, udzielała porad prawnych dla lekarzy przy błędach medycznych, dokonywała działu spadku, pomagała w pozyskaniu alimentów oraz prowadziła sprawy dotyczące podziału majątku przy rozwodach.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług Kancelarii świadczonych w zakresie konkretnych dziedzin prawa (menu po prawej stronie).